Dnia 2022-05-01 13:00 na stadionie Stade Louis II miało miejsce spotkanie między Monaco i Angers zakończone wynikiem 2-0

Monaco kontra Angers wynik spotkania 2-0. Dnia 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Angers.

Pierwsza połowa meczu między Monaco i Angers zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: A. Bamba 42' 1-0 W. Ben Yedder 61' 2-0 K. Volland

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 37' Aleksandr Golovin 82'

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 32' Thomas Mangani 90'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był H. Ben El Hadj. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Monaco stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Lens. Kolejno natomiast Angers z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Montpellier.

Bardzo często wierni fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Kevin Volland Souleyman Doumbia wielokrotnie sprawiają wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa, iż spotkania nie są interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Monaco i Angers w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Louis II.