Nice - Angers, wynik meczu - 1-0

W dniu 2022-02-20 12:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się Nice oraz Angers.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nice a Angers zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: J. Kluivert 19' 1-0 M. Bard

Żółte kartki Nice: Hicham Boudaoui 72' Morgan Schneiderlin 90'

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 34' Angelo Fulgini 78'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nice zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Versailles oraz Paris Saint Germain a Angers zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Reims.

Fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi Hicham Boudaoui Souleyman Doumbia niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Bardzo często trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż mecze nas nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Nice i Angers w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Allianz Riviera.