Angers kontra Monaco, wynik meczu 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Angers a Monaco wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-05-07 11:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Angers a Monaco.

Gole strzelali: A. Golovin 45' 0-1 Vanderson M. Boadu 60' 0-2 Y. Fofana A. Sima 64' 1-2 H. Abdelli

Żółte kartki Angers: Yan Valery 85' Ibrahima Niane 89' Nabil Bentaleb 90'

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 55' Mohamed Camara 77'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Angers zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Reims i Estac Troyes natomiast Monaco z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Rennes.

Liczni kibice śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Yan Valery Axel Disasi niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Angers i Monaco jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Raymond-Kopa.