Clermont Foot vs Angers, wynik spotkania: 2-2

Clermont Foot vs Angers wynik spotkania 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Clermont Foot i Angers zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-04-24 13:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Clermont Foot a Angers.

Gole strzelali: M. Cho 36' 0-1 I. Traoré 44' 0-2 M. Bayo 71' 1-2 L. Da Cunha 82' 2-2 M. Bayo

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Angers: Romain Thomas 34' Nabil Bentaleb 38' Abdoulaye Bamba 61' Mohamed-Ali Cho 62' Mohamed-Ali Cho 75' Batista Mendy 90'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 75'

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Clermont Foot zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Montpellier i Strasbourg. Kolejno natomiast Angers z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Metz.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Romain Thomas nader często zapewniły fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, że zmagania nudzą fana. Nieustannie zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, bezwzględne faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Clermont Foot i Angers jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.