Na obiekcie Stade Raymond-Kopa miało miejsce spotkanie Angers vs Metz zakończone wynikiem 3-2

Angers vs Metz 3-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Angers a Metz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2021-10-03 13:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Angers a Metz.

Gole strzelali: D. Bronn 10' 0-1 M. Gueye M. Cho 53' 1-1 F. Boulaya 58' 1-2 T. Mangani 65' 2-2 J. Cabot S. Bahoken 90' 3-2 P. Capelle

Żółte kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 52'

Żółte kartki Metz: Digbo Maiga 30' Nicolas de Préville 39' Dylan Bronn 90'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter spotkania - Stephanie Frappart, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Angers stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Nice natomiast Metz z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Saint Etienne.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Mohamed-Ali Cho Digbo Maiga wielokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki usypiające. To też warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Angers oraz Metz i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.