Na obiekcie Stade Raymond-Kopa dnia 2021-09-19 13:00 odbył się mecz Angers kontra Nantes zakończony wynikiem 1-4

W dniu 2021-09-19 13:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się Angers oraz Nantes.

Pierwsza połowa meczu między Angers a Nantes zakończyła się 1-3. Końcowy wynik meczu to 1-4.

 

Gole strzelali: A. Girotto 3' 0-1 M. Simon L. Blas 6' 0-2 I. Traore 10' 1-2 T. Mangani R. Kolo Muani 23' 1-3 M. Simon L. Blas 79' 1-4 R. Kolo Muani

Żółte kartki Angers: A. Fulgini 24' T. Mangani 45'

Żółte kartki Nantes: M. Simon 25' P. Chirivella 45'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Nantes:

Główny arbiter meczu to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Metz natomiast Nantes z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Estac Troyes.

Liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Fulgini M. Simon raz za razem serwują własnym wiernym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między graczami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Angers i Nantes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade Raymond-Kopa.