Dnia 2023-05-14 18:45 na stadionie Stade Orange Vélodrome odbyło się spotkanie pomiędzy Marseille i Angers zakończone wynikiem 3-1

Marseille - Angers, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Marseille i Angers zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-05-14 18:45 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Marseille i Angers.

Gole strzelali: A. Sima 28' 0-1 H. Abdelli A. Sánchez 34' 1-1 J. Clauss D. Payet 48' 2-1 A. Sánchez J. Veretout 77' 3-1

Żółte kartki Marseille: Nuno Tavares 85'

Żółte kartki Angers: Ibrahima Niane 19' Nabil Bentaleb 33'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Marseille stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Ajaccio a Angers z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Nantes.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Nuno Tavares Ibrahima Niane nieraz zaserwowały wspaniałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Często trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa, iż spotkania męczą. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Marseille i Angers w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Orange Vélodrome.