Spotkanie Angers vs Paris Saint Germain, wynik 0-3

Angers vs Paris Saint Germain, wynik 0-3. W dniu 2022-04-20 19:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Angers oraz Paris Saint Germain.

Po pierwszej połowie spotkania między Angers i Paris Saint Germain wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: K. Mbappé 28' 0-1 A. Hakimi Sergio Ramos 45' 0-2 Á. Di María Marquinhos 77' 0-3 Á. Di María

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 88'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Juan Bernat 42' Eric Junior Dina Ebimbe 50'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Paris Saint Germain: Édouard Michut 90'

Główny arbiter spotkania - Johan Hamel, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Metz. Kolejno natomiast Paris Saint Germain podejmie Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Montpellier.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych graczy drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Souleyman Doumbia Juan Bernat wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami są niezwykle zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Angers i Paris Saint Germain w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.