Auxerre - Angers, wynik spotkania - 2-2

Auxerre - Angers 2-2. W dniu 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 2 pomiędzy Auxerre a Angers.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Auxerre a Angers zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: J. Jeanvier 4' 1-0 Jubal C. Hountondji 10' 2-0 L. Diony 22' 2-1 S. Thioub A. Salama 77' 2-2 S. Boufal

Żółte kartki Auxerre: Gaëtan Charbonnier 17' Lassine Sinayoko 31' Paul Joly 37' Lassine Sinayoko 57' Nuno Da Costa 68'

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 7' Azzedine Ounahi 61' Halid Šabanović 83'

Czerwone kartki Auxerre: Lassine Sinayoko 57'

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Auxerre stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Lyon natomiast Angers zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Reims.

Coraz częściej kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Gaëtan Charbonnier Batista Mendy nieraz zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze nudne. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste faule, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Auxerre oraz Angers z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade de l'Abbé Deschamps.