Angers vs Stade Brestois 29, wynik meczu 1-3

Angers vs Stade Brestois 29 1-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Angers i Stade Brestois 29 wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 3 pomiędzy Angers a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. Le Douaron 10' 0-1 Y. Belaïli J. Le Douaron 38' 0-2 A. Dari 65' 0-3 Y. Belaïli S. Boufal 70' 1-3 A. Salama

Żółte kartki Angers: Sada Thioub 47' Loïs Diony 49'

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Angers: Halid Šabanović 34'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia meczu to Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Angers zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Reims i Lyon a Stade Brestois 29 zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Strasbourg.

W dzisiejszych czasach fani śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Sada Thioub często zapewniły swoim miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Angers i Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Raymond-Kopa.