Na obiekcie Stade de la Mosson miał miejsce mecz Montpellier vs Angers zakończony wynikiem 4-1

Montpellier vs Angers 4-1.

Po pierwszej połowie meczu między Montpellier a Angers wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Angers.

Gole strzelali: T. Savanier 14' 1-0 N. Cozza 30' 2-0 T. Savanier Mathias Lage 45' 2-1 M. Ristić 51' 3-1 S. Mavididi S. Mavididi 76' 4-1

Żółte kartki Montpellier: Junior Sambia 48'

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 13'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Hugo Miguel. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Montpellier stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Strasbourg a Angers z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Estac Troyes.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Junior Sambia Sofiane Boufal częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1 i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Montpellier oraz Angers w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Mosson.