Dnia 2022-02-13 14:00 na obiekcie Stade Raymond-Kopa odbyło się spotkanie Angers vs Strasbourg zakończone wynikiem 0-1

Angers vs Strasbourg zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Angers oraz Strasbourg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Angers a Strasbourg zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: K. Gameiro 11' 0-1

Żółte kartki Angers: Jimmy Cabot 29' Romain Thomas 68' Souleyman Doumbia 83'

Żółte kartki Strasbourg: Dimitri Liénard 40'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Angers zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Lens oraz Rennes natomiast Strasbourg z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Reims.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jimmy Cabot Dimitri Liénard raz za razem zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami są nieustępliwe, nie często okazuje się, że potyczki męczą fana. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe gole oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Angers oraz Strasbourg jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.