Spotkanie między Reims i Angers zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stade Auguste-Delaune II dnia 2023-05-21 13:00

Reims - Angers 2-2. Dnia 2023-05-21 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Reims i Angers.

Pierwsza połowa meczu między Reims a Angers zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: J. Ito 10' 1-0 Y. Abdelhamid H. Šabanović 46' 1-1 F. Balogun 54' 2-1 E. Agbadou H. Abdelli 60' 2-2

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Angers: I. Niane 64' Y. Fofana 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter meczu - Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reims zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Montpellier i Estac Troyes natomiast Angers z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak I. Niane nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Często natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki między zawodnikami ligowymi bywają nader zaciekłe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania statyczne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Reims i Angers jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.