Saint Etienne vs Angers, wynik meczu 2-2

W dniu 2021-10-22 19:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne i Angers.

Po pierwszej połowie spotkania między Saint Etienne a Angers wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: I. Traoré 28' 0-1 S. Boufal A. Fulgini 56' 0-2 J. Cabot W. Khazri 61' 1-2 M. Nade 90' 2-2 S. Sow

Żółte kartki Saint Etienne:

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 45' Batista Mendy 60' Thomas Mangani 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Antony Gautier, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Saint Etienne zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Estac Troyes. Kolejno natomiast Angers zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Lorient.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Sofiane Boufal nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych emocji. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki męczą. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Saint Etienne oraz Angers oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.