Na obiekcie Stade Raymond-Kopa dnia 2022-03-13 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Angers i Reims: wynik 0-1

Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Angers a Reims.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Angers a Reims wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: A. Flips 24' 0-1 A. Zeneli

Żółte kartki Angers: Vincent Manceau 49' Thomas Mangani 72' Enzo Ebosse 77' Pierrick Capelle 87' Romain Thomas 88' Vincent Manceau 90'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 18' Thomas Foket 58'

Czerwone kartki Angers: Vincent Manceau 90'

Czerwone kartki Reims: Anastasios Donis 34'

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Angers stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Lyon i Lille. Kolejno natomiast Reims z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Rennes.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Vincent Manceau Marshall Munetsi często gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone gole oraz asysty, brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Angers i Reims i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.