Spotkanie Rennes vs Angers zakończone wynikiem 2-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Rennes a Angers zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-03-06 14:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 27. Zmierzyły się Rennes oraz Angers.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 33' 1-0 G. Laborde G. Laborde 87' 2-0 J. Doku

Żółte kartki Rennes: Nayef Aguerd 72'

Żółte kartki Angers: Casimir Ninga 71'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rennes stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Leicester a Angers z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Lyon.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Nayef Aguerd Casimir Ninga nieraz zaserwowały wyborowym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niesamowite przeżycia z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Rennes oraz Angers w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Roazhon Park.