Paris Saint Germain - Angers, wynik spotkania: 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Paris Saint Germain i Angers zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-01-11 20:00 na stadionie Parc des Princes odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Paris Saint Germain a Angers.

Gole strzelali: H. Ekitike 5' 1-0 N. Mukiele L. Messi 72' 2-0 N. Mukiele

Żółte kartki Paris Saint Germain: Neymar 90'

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 53' Miha Blažič 89'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia meczu to Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Paris Saint Germain stawi czoła TBC KO, następne spotkania z drużynami Reims oraz Montpellier. Kolejno natomiast Angers z Strasbourg Koenigshoffen. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Ajaccio.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Neymar Pierrick Capelle wielokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wiele przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, wspaniałe gole oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze nudne. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Paris Saint Germain i Angers i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Parc des Princes.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - Zajrzyj w link!