Angers kontra Bordeaux, wynik spotkania 4-1

W dniu 2022-05-08 13:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Angers i Bordeaux.

Pierwsza połowa meczu między Angers a Bordeaux zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: M. Cho 5' 1-0 Mathias Lage B. Mendy 36' 2-0 A. Fulgini S. Mara 60' 2-1 J. Dilrosun S. Bahoken 62' 3-1 M. Cho Mathias Lage 90' 4-1 I. Traoré

Żółte kartki Angers: Angelo Fulgini 78'

Żółte kartki Bordeaux: Josuha Guilavogui 46' Anel Ahmedhodžić 56' Sékou Mara 60' Javairô Dilrosun 77' Yacine Adli 89'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny sędzia spotkania - Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Angers zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Montpellier i Lorient natomiast Bordeaux podejmie Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Angelo Fulgini Josuha Guilavogui nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieustannie zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Angers oraz Bordeaux z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.