Mecz Angers - Lens zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stade Raymond-Kopa dnia 2022-02-27 14:00

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Angers oraz Lens wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Angers a Lens.

Gole strzelali: A. Fulgini 49' 1-0 S. Boufal B. Mendy 73' 1-1 J. Clauss 76' 1-2 K. Danso

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 58' Mohamed-Ali Cho 60' Mohamed-Ali Cho 69' Sofiane Boufal 72'

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 31' Kevin Danso 40' Przemysław Frankowski 89'

Czerwone kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 69'

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Angers zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Reims i Stade Brestois 29 a Lens z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Clermont Foot.

Dzisiaj oddani fani z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Batista Mendy Cheick Doucouré wielokrotnie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki przynudzają. Zdarzają się efektowne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Angers oraz Lens z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Raymond-Kopa.