Spotkanie Lyon kontra Angers zakończone wynikiem 5-0

Lyon kontra Angers, wynik końcowy 5-0. Dnia 2022-09-03 17:00 na stadionie Groupama Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się Lyon i Angers.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lyon i Angers wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: K. Toko-Ekambi 31' 1-0 Thiago Mendes A. Lacazette 38' 2-0 M. Gusto K. Toko-Ekambi 59' 3-0 C. Lukeba 62' 4-0 R. Faivre M. Dembélé 88' 5-0

Żółte kartki Lyon: Malo Gusto 54' Tetê 56'

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 67'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lyon stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Monaco i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Angers z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Marseille.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Malo Gusto Sofiane Boufal nieraz zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że spotkania nas nudzą. Trafiamy na bezwzględne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1. Lyon i Angers oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Groupama Stadium.