Spotkanie pomiędzy Angers i Marseille zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-09-30 19:00 na obiekcie Stade Raymond-Kopa

Dnia 2022-09-30 19:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Angers a Marseille.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Angers a Marseille zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: J. Clauss 35' 0-1 L. Suárez L. Suárez 50' 0-2 J. Clauss Gerson 59' 0-3 J. Clauss

Żółte kartki Angers:

Żółte kartki Marseille:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Angers zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Toulouse i Rennes natomiast Marseille podejmie Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Sporting CP.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. nieustannie zapewniają własnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, że mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Angers i Marseille i ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Raymond-Kopa.