Mecz pomiędzy Angers i Monaco na stadionie Stade Raymond-Kopa dnia 2021-12-01 18:00: wynik końcowy 1-3

Angers kontra Monaco, wynik końcowy 1-3. Dnia 2021-12-01 18:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Angers i Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Angers a Monaco wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: M. Boadu 25' 0-1 K. Volland S. Diop 45' 0-2 K. Volland A. Nübel 55' 1-2 A. Disasi 73' 1-3

Żółte kartki Angers: Thomas Mangani 42'

Żółte kartki Monaco: Djibril Sidibé 10' Kevin Volland 42'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania - Romain Lissorgue, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Linas-Montlhery i Montpellier natomiast Monaco zmierzy się z Sturm Graz. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i RED Star FC 93.

Wierni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Thomas Mangani Djibril Sidibé nierzadko zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz bramki gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Angers oraz Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Raymond-Kopa.