Dnia 2021-12-05 14:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz Reims vs Angers zakończony wynikiem 1-2

Reims vs Angers wynik spotkania 1-2. Dnia 2021-12-05 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Angers.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Reims a Angers zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Boufal 49' 0-1 H. Ekitike 59' 1-1 A. Fulgini 75' 1-2 S. Boufal

Żółte kartki Reims: Valon Berisha 27' Dion Lopy 30' Valon Berisha 35' Azor Matusiwa 48'

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 33' Ismaël Traoré 39' Souleyman Doumbia 57'

Czerwone kartki Reims: Valon Berisha 35'

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Reims Sainte-Anne oraz Marseille a Angers z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Linas-Montlhery oraz Montpellier.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Valon Berisha Sofiane Boufal częstokroć zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Systematycznie obserwujemy idealne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims i Angers w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.