Spotkanie Angers vs Clermont Foot, wynik 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Angers i Clermont Foot wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Angers i Clermont Foot.

Gole strzelali: E. Rashani 40' 0-1 Neto Borges 47' 0-2 G. Kyei S. Boufal 80' 1-2 N. Bentaleb

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 42' Cédric Hountondji 60'

Żółte kartki Clermont Foot: Neto Borges 79' Maximiliano Caufriez 83'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia meczu - Mathieu Vernice, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Angers stawi czoła Strasbourg Koenigshoffen, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Ajaccio. Kolejno natomiast Clermont Foot z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Monaco.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Pierrick Capelle Neto Borges nieprzerwanie sprawiają kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Angers i Clermont Foot oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Raymond-Kopa.