Lyon vs Angers, wynik spotkania 3-2

Dnia 2022-04-03 15:05 na stadionie Groupama Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Lyon a Angers.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lyon a Angers wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: M. Dembélé 26' 1-0 T. Ndombèlé Mathias Lage 50' 1-1 S. Doumbia M. Dembélé 52' 2-1 Lucas Paquetá S. Boufal 59' 2-2 S. Bahoken Tetê 80' 3-2 M. Gusto

Żółte kartki Lyon: Henrique 85'

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 90'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia spotkania to Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lyon stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Strasbourg i West Ham natomiast Angers zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Paris Saint Germain.

Oddani kibice śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak Henrique Souleyman Doumbia nieraz zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Lyon i Angers w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Groupama Stadium.