Spotkanie Angers - Estac Troyes zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Angers a Estac Troyes.

Po pierwszej połowie meczu między Angers i Estac Troyes wynik to 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Dominguès 11' 0-1 T. Mangani 26' 1-1 T. Mangani 37' 2-1

Żółte kartki Angers: Waniss Taibi 88'

Żółte kartki Estac Troyes: Giulian Biancone 36' Yoann Salmier 56' Gauthier Gallon 89'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Angers stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Strasbourg. Kolejno natomiast Estac Troyes z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Rennes.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Waniss Taibi Giulian Biancone niejednokrotnie zaserwowały własnym wiernym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Angers i Estac Troyes z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.