Spotkanie Angers - Lorient na obiekcie Stade Raymond-Kopa dnia 2023-01-01 14:00 - 1-2

Angers - Lorient, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Angers a Lorient zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-01-01 14:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Angers i Lorient.

Gole strzelali: A. Sima 10' 1-0 P. Capelle A. Sima 79' 1-1 E. Le Fée 88' 1-2 I. Koné

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 4' Farid El Melali 30' Cédric Hountondji 52'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Angers stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Clermont Foot a Lorient podejmie La Châtaigneraie. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Marseille.

Oddani fani śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Pierrick Capelle wielokrotnie serwują pierwszorzędnym miłośnikom wiele przeżyć. Wspaniałe walki między drużynami okazują się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Obserwujemy bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Angers oraz Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.