Dnia 2023-03-18 20:00 odbył się mecz Lens vs Angers: 3-0

Lens vs Angers, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Lens a Angers zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-03-18 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Lens a Angers.

Gole strzelali: S. Fofana 26' 1-0 S. Abdul Samed L. Openda 30' 2-0 A. Thomasson L. Openda 46' 3-0 J. Gradit

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Angers:

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Bastien Dechepy, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain natomiast Angers podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Clermont Foot.

Wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy zapadające w pamięć gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lens i Angers w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.