Mecz Angers vs Lyon, wynik 1-3

Angers vs Lyon, wynik końcowy 1-3. Dnia 2023-02-25 16:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Angers i Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania między Angers oraz Lyon wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: Thiago Mendes 38' 0-1 A. Sarr 80' 0-2 M. Caqueret A. Sima 87' 1-2 B. Barcola 90' 1-3

Żółte kartki Angers:

Żółte kartki Lyon:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Angers zmierzy się już z Montpellier, następne spotkania z drużynami Toulouse i Lens a Lyon podejmie Grenoble. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Lille.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo stale sprawiają wyborowym fanom mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami okazują się nader zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Zdarzają się zapadające w pamięć gole i asysty, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Angers oraz Lyon oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.