Dnia 2023-02-01 18:00 miał miejsce mecz Angers vs Ajaccio zakończony wynikiem 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Angers i Ajaccio zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-02-01 18:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Angers a Ajaccio.

Gole strzelali: A. Sima 13' 1-0 N. Bentaleb M. Soumano 65' 1-1 Y. Belaïli M. El Idrissy 90' 1-2 M. Barreto

Żółte kartki Angers: Amine Salama 57'

Żółte kartki Ajaccio: Vincent Marchetti 21' Ismaël Diallo 45'

Czerwone kartki Angers: Souleyman Doumbia 78'

Czerwone kartki Ajaccio:

Główny sędzia meczu to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Angers stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Auxerre i Strasbourg. Kolejno natomiast Ajaccio podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Estac Troyes.

Fani śledzą poczynania ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Amine Salama Vincent Marchetti raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Trafiamy na bezwzględne faule, widowiskowe asysty i bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Angers i Ajaccio w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Raymond-Kopa.