Spotkanie Angers vs Lens zakończone wynikiem 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Angers i Lens wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-05 20:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Angers a Lens.

Gole strzelali: W. Saïd 21' 0-1 F. Sotoca F. Medina 51' 0-2 K. Danso M. Blažič 87' 1-2 N. Bentaleb

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 77'

Żółte kartki Lens: Brice Samba 86' Kevin Danso 90'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter spotkania - Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Angers stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Lorient natomiast Lens podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Paris Saint Germain.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Pierrick Capelle Brice Samba nader często zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Angers i Lens w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.