Spotkanie między Monaco i Angers dnia 2022-10-30 14:00 - wynik 2-0

Monaco kontra Angers, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Monaco i Angers wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Monaco a Angers.

Gole strzelali: B. Embolo 54' 1-0 Vanderson A. Golovin 70' 2-0 K. Volland

Żółte kartki Monaco: Malang Sarr 25' Takumi Minamino 45' Axel Disasi 84'

Żółte kartki Angers: Adrien Hunou 19' Abdoulaye Bamba 57' Batista Mendy 85'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Monaco stanie naprzeciw FK Crvena Zvezda, następne spotkania z drużynami Toulouse i Marseille natomiast Angers podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Ajaccio.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Malang Sarr Adrien Hunou często gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Ustawicznie zdarzają się ostre faule, wspaniałe bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają nader zażarte, nie często bywa, że mecze męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Monaco i Angers z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Louis II.