Lorient - Angers, wynik spotkania - 0-0

Lorient - Angers 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lorient a Angers zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-01-16 14:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Lorient a Angers.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 53' Moritz Jenz 67' Julien Laporte 69'

Żółte kartki Angers: Casimir Ninga 56'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Angers: Souleyman Doumbia 14'

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lorient zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Nantes i Lens. Kolejno natomiast Angers z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Marseille.

Liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Laurent Abergel Casimir Ninga nierzadko zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania męczą fana. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Lorient oraz Angers w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.