Spotkanie Angers vs Lorient, wynik 1-0

Angers vs Lorient, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Angers a Lorient.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Angers a Lorient wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: T. Mangani 68' 1-0

Żółte kartki Angers: Romain Thomas 26' Azzeddine Ounahi 39' Jimmy Cabot 72' Souleyman Doumbia 81'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter meczu to Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Monaco i Reims. Kolejno natomiast Lorient z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Nantes.

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Romain Thomas raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Walki między graczami są bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się brutalne faule, wyśmienite bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Angers i Lorient oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.